Dag 21: Even weer terugkijken
Er is al weer veel gebeurd in de afgelopen week. De laatste dagen zijn jullie met je lichaam bezig geweest. Dit is dus het fysieke gedeelte van onze reis. Jullie hebben geleerd dat muziek veel doet voor je lichaam. Zo kun je zelf ook nog kijken wat je op het fysieke vlak nog meer kunt doen om je lichaam te ontspannen.
Morgen is het de tijd om terug te kijken op het fysieke gedeelte. Om daarna maandag de overstap te maken naar het mentale gedeelte. We kijken dan welke techniek je in kunt zetten om de uitdagingen die jij tegenkomt te herprogrammeren.
De opdracht voor morgen is dus om te kijken hoe de afgelopen week voor je was. Zoveel aandacht besteden aan je lichaam kan toch wel uitdagingen geven. Kijk ook nog eens naar wat jij op je fysieke stukje nog meer kan inzetten.