Dag 12: Herinneringen aan een probleem
Vandaag gaan we nog even verder met herinneringen. De herinneringen die we hebben zorgen ervoor of we ons veilig of niet veilig voelen. Heel vaak zijn de trauma’s die we hebben, gestart op zeer jonge leeftijd. Nu hebben we niet altijd herinneringen aan de tijd waar we nog heel jong zijn. Het kan ook een gevoel zijn. Een foto of wat je gehoord hebt. We hebben daar op dag 10 al even kennis mee gemaakt.
Vandaag gaan we naar herinneringen die niet fijn zijn. Het is niet de bedoeling dat je verdwijnt in die herinneringen. Maak geen hele verhalen over deze herinnering. We hebben in de afgelopen dagen ook geleerd dat we onze problemen kunnen delen met onze begeleiders of gidsen dus je weet ook dat je niet steeds je probleem in je gedachten hoeft te herhalen.
Vandaag ga je een tijdens de meditatie een video maken. Een video van het probleem. Ik begeleid jullie door het proces. Als je geen herinnering hebt of niets gewaar wordt ga niet nadenken, ga niet zoeken, laat alles gewoon gebeuren. Je onderbewust kan die video voor je maken. Het enige wat jij hoeft te doen, is aanwezig te zijn in alpha level.